Nabídka zájmové činnosti - Školní rok 2020/21

Nabídka zájmové činnosti - Školní rok 2020/21

Informace o zájmových kroužcích organizovaných smluvními organizacemi na ZŠ U Roháčových kasáren

název kroužku

pro věk

den

čas

cena pololetí/rok

způsob přihlášení

Angličtina - Jazyková škola Libere

1. třída

Čt

13:15 – 14:15

1990,-Kč

3780,-Kč/rok

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, posílejte na skola@libere.cz

nebo odevzdejte třídnímu učiteli do 14.9.2020

Přihlášku je možné vyplnit online

 

2. třída

Čt

14:15 – 15:15

1990,-Kč

3780,-Kč/rok

 

3. třída

Čt

13:30 – 15:00

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

 

4. třída

Po

13:30 – 15:00

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

 

5. třída

Po

14:15 – 15:45

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

 

6.,7. třída

Po

15:00 – 16:30

2780,-Kč

5360,-Kč/rok

 

Kroužek florbalu Butchis

1. – 5. třída

Út

15:30 – 16:30

1500,-Kč

Přihlašujte se na www.butchis.com/krouzky

do 25.9.2020

Taneční škola Ivy Langerové

1. – 6. třída

14:00 – 15:00

2000,-Kč

3600,-Kč/rok

https://www.ivalangerova.cz/praha-10/zs-u-rohacovych-kasaren

Florbal pro radost Roháčovky

10 – 15 let

Po

15:30 - 16:30

1900,-Kč/rok

http://www.dumum.cz/krouzky/7519-florbal-pro-radost-rohacovky

Florbal Wizards přípravka Roháčovky

6 – 8 let

Čt

15:00 – 16:00

2000,-Kč/rok

hhttp://www.dumum.cz/krouzky/7515-florbal-wizards-pripravka-rohacovky

Wizards florbal elévové

9 – 10 let

Čt

16:00 – 17:30

4200,-Kč/rok

http://www.dumum.cz/krouzky/7516-florbal-wizards-elevove-2010-2011

Wizards florbal mladší žáci

11 – 12 let

Čt

18:00 – 19:30

4900,-Kč/rok

http://www.dumum.cz/krouzky/7517-florbal-wizards-ml-zaci-2008-2009

Šachy

1. – 9. třída

St

14:15 – 15:00

1200,-Kč

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, odevzdejte třídnímu učiteli

Gymnastika pro děti

1. – 5. třída

15:15 – 16:15

2100,-Kč

www.gymnastikaprodeti.org

Street dance mini děti Runwway

4 – 7 let

Čt

15:30 - 16:30

1700,-Kč

www.tkrunway.cz

Street dance mini děti soutěžní Runwway

5 – 8 let

Po

Stt

15:30 – 16:30

15:00 – 16:00

3000,-Kč

Street dance děti Runwway

8– 10 let

Čt

16:30 – 17:30

1700,-Kč

Street dance děti soutěžní „1“ Runwway

8 – 11 let

Po

St

14:30 – 15:30

15:30 – 16:30

3000,-Kč

Street dance děti soutěžní „2“ Runwway

8 – 12 let

Po

St

16:30 - 17:30

16:00 - 17:30

3800,-Kč

Street dance junioři Runwway

11 – 17 let

Po

18:00 – 19:00

1700,-Kč

Street dance junioři soutěžní "1" Runwway

11 – 17 let

St

Čt

16:30- 18:00

17:30 – 19:00

3800,-Kč

Street dance junioři soutěžní "2"

11 – 17 let

Út

St

17:30 - 19:00 

17:30 - 19:00

3800,-Kč

Contemporary Runwway

od 9 let

Út

16:30 – 17:30

2300,-Kč

Oldies Runwway

25+

Po

19:00 – 20:30

2300,-Kč

 

 Informace o zájmových kroužcích organizovaných školou

název kroužku

pro věk

den

čas

cena pololetí/  rok

lektor

 

způsob přihlášení

 

Badminton

4.- 5. třída

Út

13:50 – 14:35

600,-Kč

Dagmar Šídová

Přihlášky, které jsou u třídních učitelů, odevzdejte lektorům nebo třídním učitelům

Flétnička I.

1. – 2.třída

Po

14:00 – 14:45

700,-Kč

1200,-Kč

Žaneta Michková

Sborový zpěv

3. + 4. třída

 Čt

 14:15 – 15:00

700,-/pol.

Radim Šlinc

Malíř

4. třída

max. 12 žáků

Po

14:00 – 15:30

1 600,-/pol.

Klára Volková

Příprava na Cambridge English zkoušku – PET (Preliminary English Test – B1)

8.-9. třída

max. 6 žáků

Po

15:00 – 16:00

 

2 500,-/pol.

Kateřina Hanischová

Vaření

3. třída

Po

14:30 – 16:00

1500,-/pol.

Mirka Grešková

Čtenářský klub

2. třída

Po

14:00 – 15.30

ŠABLONY II

zdarma

Hana Petřinová

Čtenářský klub

3.- 4. třída

13:30 – 15:00

ŠABLONY II

zdarma

Bohunka Vrchotická

Badatelský klub

3.- 4. třída

po

14:30 – 16:00

ŠABLONY II

zdarma

Bohunka Vrchotická

Klub zábavné logiky a deskových her

 

2.-3. třída

út

14:00 – 15:30

Šablony  II

zdarma

 

Světlana Ventová

 

Klub zábavné logiky a deskových her - dobíhající

4. třída

volná místa

po

13:00 – 14:30

Šablony II

zdarma

Světlana Ventová

Čtenářský klub dobíhající

4. třída (loňská 3.tř.)

volná místa

út

13:00 – 14:30

Šablony II

zdarma

Hana Petřinová

Čtenářský klub dobíhající

4.-5. třída

volná místa

úterý

14:30 – 16:00

Šablony II

zdarma

Bohunka Vrchotická

Badatelský klub dobíhající

4.-5. třída

volná místa

čtvrtek

13:30 – 15:00

Šablony II

zdarma

Bohunka Vrchotická