Úspěchy našich žáků

Dne 17.2.2021 se distanční formou konalo okresní kolo 23. ročníku Zeměpisné olympiády. Jedná se o soutěž žáků 6. - 9.tříd, ve které žáci musí prokázat geografické znalosti, znalosti o přírodě a lidské společnosti nad rámec běžného zeměpisu.

Náš žák Tomáš Poletín (7.B) ve své kategorii zvítězil. GRATULUJEME! 🥳
Dále nás bude reprezentovat v krajském kole 17.3.2021.

I zde Tomáš prokázal znalosti v teoretické části soutěže, prokázal dovednosti s prací s atlasem a uplatnil dovednosti v praktické části soutěže.
Dosáhl ze všech soutěžících nejvyššího bodového hodnocení a STAL SE CELKOVÝM VÍTĚZEM KRAJSKÉHO KOLA. 🏆🥇

Výsledky:
Kategorie A:
9.místo František Poletín (6.A)
Kategorie B:
1. místo Tomáš Poletín (7.B)
5. místo Felix Kokinda (7.C)
Dále nás reprezentovali Jakub Neubauer (9.A), Ema Fišerová (9.B), Anna Vaňková (8.B).

 

Olympiáda v německém jazyce 

16.3. se konalo obvodní kolo konverzační soutěže (olympiády) v německém jazyce. I tato soutěž se konala distančně. Naši školu reprezentoval žák 7.C Felix Kokinda v kategorii I.A. Umístil se na krásném 2. místě 🥈. Gratulujeme! 🥳 A děkujeme za reprezentaci. 😍

 

Olympiáda v anglickém jazyce

V posledním březnovém týdnu proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Po tuhém boji zvítězili Viktor Miller ze 7.C v kategorii 7.tříd a v kategorii 8. a 9. tříd Jakub Neubauer z 9.A.. Oba žáci reprezentovali naši školu v obvodním kole konverzační soutěže, které se uskutečnilo v úterý 30.3. online. Viktor Miller skončil ve své kategorii na 2. místě a Jakub Neubauer na 4. místě. Oběma žákům ke skvělému umístění tímto gratulujeme!