Ukončení velké čtenářské soutěže

Milé čtenářky a milí čtenáři z Roháčovek,

další školní rok se pomalu, ale jistě blíží ke konci, a stejně je tomu tak s naší velkou čtenářskou soutěží. I přes nesnáze spojené s uzavřením školy po větší část školního roku jste nepřestali číst, ba naopak, do objevování nových světů jste se vrhli s obrovským nadšením. Spolu s Mlokem Scamandrem jste poznávali fantastické tvory ze světa Harryho Pottera, po boku samotného Harryho Pottera jste bojovali s Lordem Voldemortem, Malý poseroutka Vás bavil zábavnými příhodami ze svého deníku, s Bárou jste cestovali pomocí kouzelného atlasu do dob drsných Vikingů a bojovníků u Troje.

Sešlo se bezpočet skvělých recenzí, a proto mohu s radostí vyhlásit hned 5 nejaktivnějších čtenářů, kteří získají poukázky na nákup knih.

  1. místo: Lucie Dixová, 6. A
  2. místo: Miriam Radová, 6. A, Anna Říhová, 5. C
  3. místo: Jan Říha, 8.B, Andrej Pira, 4.A

O čase a místě předání poukázek budu informovat příští týden.

Našim pilným čtenářům moc gratulujeme.