SOUTĚŽ PRO 5. ROČNÍKY

ZŠ U Roháčových kasáren vyhlašuje soutěž pro 5. ročníky zaměřenou na historii a přírodu města Prahy. Soutěžit budou jednotlivci i třídní kolektivy.

Staňme se na chvíli archeology, historiky a přírodovědci, naučme se bádat a pracovat s prameny! Úkoly budou zasílány vždy 18. v měsíci přes Komens přihlášeným žákům.

Každý úkol bude mít část teoretickou a část praktickou. Úkoly bude možné plnit průběžně po celou dobu trvání soutěže. Důvodem je současná nepřízeň počasí a také určité omezení pohybu. Výsledky Vaší práce zasílejte na e-mail: b.vrchoticka@zsrohacovky.cz. Vaše práce a získané poznatky bude hodnotit odborná komise z řad našich učitelů. Vítěz soutěže bude odměněn.

Termín konání je od listopadu do konce června. Děkujeme všem, kteří se do soutěže již přihlásili a přejeme všem mnoho úspěchů v soutěži!

Za organizační tým Mgr. B. Vrchotická