Screeningové testování žáků na Covid - 19

Vážení rodiče,

dnes 15. 11. se opět uskutečnilo na naší škole screeningové testování žáků. Antigenní testy prokázaly pozitivní nákazu u čtyř žáků. Děkujeme jejich rodičům za jejich vyzvednutí ze školy a zařízení PCR testů. Je velmi pravděpodobné, že KHS bude kontaktovat rodiče spolužáků s nařízením karantény a dalšími informacemi. Ukončení nařízené karantény KHS je možné uplynutím lhůty 14 dnů od posledního kontaktu nebo negativním PCR testem, který žák podstoupí 5. - 7. den od zahájení karantény. Pro usnadnění práce všech zúčastněných stran (žáci, učitelé, rodiče) bychom byli velmi rádi, kdybyste nechali své děti v karanténě zkontrolovat PCR testem, aby nástup po karanténě byl pro všechny žáky jednotný. Souběžná výuka on line a prezenčně je velmi málo efektivní.

Další testování proběhne 22. 11. a 29. 11. 2021.

Připomínáme povinnost nošení roušek ve společných prostorách!

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Jindra Pohořelá