Nejnovější úspěchy našich žáků

V úterý 28. ledna 2020  proběhlo na naší škole školní kolo Zeměpisné olympiády 2019/2020. Tato soutěž byla postupová, zúčastnilo se jí celkem 17 žáků a do obvodního kola postoupili:

V kategorii A (6. tř.) – Felix Kokinda

V kategorii B (7. tř.) – Anička Vaňková

V kategorii C (8. a 9. tř.) – Ema Fišerová

Všem děkujeme za účast, žáci museli prokázat znalosti nad rámec učiva ZŠ a v obvodním kole (3. 3. 2020) vítězům držíme palce!

 

  1. ledna 2020 se hoši 9. tříd zúčastnili obvodního kola v házené. Družstvo ve složení Lukáš Salač, Matyáš Macas, Martin Hoang, Jakub Kurka, Václav Varták, Petr Bauer, Petr Jirásek, David Smékal, Martin Zeman vybojovali krásnou stříbrnou medajli.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

 

Ve čtvrtek 6. února 2020 se hoši ve složení David Smékal, Alfréd Couf, Jakub Kurka a Matyáš Macas zúčastnili celopražského kola soutěže POPRASK ve stolním tenise. Ve vysoké konkurenci kvalitních hráčů vybojovali krásné 4. místo.

Děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně úspěchů v dalších sportovních soutěžích!