Liščí výzva

Milé děti,

jistě se Vám stýská po společných zážitcích v kolektivu svých kamarádů a kamarádek. Chtěli bychom Vám nabídnout soutěž „Liščí výzva“.  Cílem soutěže je získat co nejvíce liščích tlapek (...jedna výzva = jedna tlapka). Účast je dobrovolná. Každou středu zveřejníme na webových stránkách a v aplikaci Teams úkol týdne. Na jeho plnění budete mít čas vždy do následující středy. Poproste doma rodiče nebo sourozence, aby Vás při plnění úkolu vyfotili a fotografii pošlete přes chat v aplikaci Teams na účet pí. vychovatelky Pavly Tikovské.

A protože čas rychle utíká, nebudeme na nic čekat a hned Vám prozradíme 1. úkol.

První Liščí výzvou je: chodit celý den v pyžamu/noční košili.

Doufáme, že se rádi zúčastníte a těšíme se na vaše fotografie.

Na výherce bude čekat ve školní družině malá odměna.

S pozdravem kolektiv vychovatelek školní družiny

Druhá Liščí výzva je:

Vyrazte ven do přírody a udělejte domeček pro skřítky. Záleží na vás jestli domeček uděláte v lese, v parku nebo si nasbíráte přírodní materiál a domeček postavíte doma.

Nově můžete zasílat 1-3 fotografie na email: p.tikovska@zsrohacovky.cz

Třetí Liščí výzva:

Zkuste překonat své fyzické možnosti, zdokonalit svou vůli – v každou celou hodinu udělejte 10 dřepů od 8 hodin ráno do 20 hodin večer.

Čtvrtá Liščí výzva:

Milé děti nastal nám vánoční advent. Velmi nás mrzí, že jsme ho nemohli strávit společnými přípravami. A proto bychom vás do něj chtěli zapojit.

Čtvrtá Liščí výzva je: Vyrobte doma originální vánoční ozdobu. Běžte na Kubánské náměstí, najděte stromeček patřící naší škole a ozdobu na něj pověste. Nezapomeňte se u stromečku vyfotit a foto poslat na e-mail  p.tikovska@zsrohacovky.cz

Pátá Liščí výzva:

Zapojte se doma do pečení cukroví. Poproste maminky nebo babičky, aby vám pomohli udělat těsto na vánoční cukroví. Sami si ho zkuste vyválet a vykrájet. Jistě vám maminky pomohou i s upečením sladké dobroty. Nezapomeňte na fotografie.

Šestá Liščí výzva:

Vánoční výzva – zašlete co nejbláznivější foto z letošních Vánoc. Nejvtipnější fotografie dostane prémiovou odměnu!!! Obrázky můžete posílat až do Tří králů ;o) .

Krásné Vánoce, bohatého Ježíška a hodně zdraví do nového roku

přeje tým vychovatelek školní družiny. ;o))